Paslaugos

Namų šiltinimas yra esminis žingsnis siekiant sumažinti šildymo sąnaudas ir padidinti būsto komfortą. Poliuretano putos yra viena iš populiariausių šiltinimo medžiagų dėl jų aukštos izoliacijos efektyvumo, ilgaamžiškumo ir lengvo taikymo. Šiandieną aptarsime įvairias namų šiltinimo paslaugas naudojant poliuretano putas, įskaitant pamatų, sienų, stogo, grindų, perdangos bei oro tarpo šiltinimą.

Pamatų Šiltinimas

Pamatų šiltinimas yra svarbus etapas statant naują namą ar atnaujinant seną. Šiltinant pamatus poliuretano putomis, sumažėja šilumos nuostoliai per namo pagrindą, taip pat padidėja pastato stabilumas ir drėgmės kontrolė. Poliuretano putų pritaikymas leidžia užtikrinti sandarumą net ir sudėtingose konstrukcijose.

Sienų Šiltinimas

Sienų šiltinimas yra būtinas siekiant sumažinti šilumos nuostolius ir pagerinti energetinį efektyvumą. Poliuretano putos dėl savo struktūros puikiai tinka šiltinti tiek išorines, tiek vidaus sienas. Jos ne tik izoliuoja šilumą bet ir mažina triukšmo lygį, taip pat neleidžia patekti drėgmei ir kenksmingoms medžiagoms.

Stogo Šiltinimas

Stogo šiltinimas poliuretano putomis yra vienas efektyviausių būdų apsaugoti namus nuo šilumos nuostolių. Kadangi šiluma kyla į viršų, be tinkamo stogo izoliacijos, šiluma gali lengvai pasišalinti iš namo. Poliuretano putos užtikrina airtight izoliaciją, neleidžiančią šilumai ištrūkti, ir taip sumažina šildymo sąnaudas.

Grindų Apšiltinimas

Grindų šiltinimas yra svarbus tiek gyvenamosiose patalpose, tiek rūsiuose ar požeminiuose aukštuose. Poliuretano putų izoliacija ne tik sumažina šilumos nuostolius per grindis, bet ir padidina patalpų komfortą, apsaugodama nuo šalto grindų paviršiaus.

Perdangos Šiltinimas

Perdangos šiltinimas tarp skirtingų aukštų ar tarp gyvenamosios erdvės ir stogo yra svarbus siekiant optimalaus šilumos paskirstymo namuose. Poliuretano putos efektyviai izoliuoja šią sritį, užkertant kelią šilumos nuostoliams ir užtikrinant vienodą temperatūros palaikymą visuose namo aukštuose.

Oro Tarpo Šiltinimas

Oro tarpo šiltinimas yra svarbus siekiant užtikrinti namų sandarumą ir šilumos izoliaciją. Poliuretano putos, purškiamos į oro tarpus sienose, langų ir durų aplinkoje, užpildo visus galimus šilumos nuostolių kelius, taip užtikrinant maksimalų energetinį efektyvumą.

Šiltinant namus poliuretano putomis, galima pasiekti ne tik ženklų šildymo sąnaudų sumažėjimą, bet ir padidinti namo vertę bei gyvenimo kokybę. Svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusią šiltinimo paslaugų teikėją, kuris galėtų profesionaliai įvertinti jūsų namo šiltinimo poreikius ir pasiūlyti optimaliausią sprendimą.